NAUJA ŠYPSENA PER DIENĄ* IMPLANTOLOGIJOS IR PROTEZAVIMO ANT IMPLANTŲ PASLAUGOS ŠEIMOS KLINIKOJE- SIGNATA

Danties implantacija – tai prarasto danties atstatymo būdas danties implantu. Danties implantas – tai danties šaknį atstojantis specialios formos titano lydinio varžtas, kurį organizmas gerai toleruoja. Kaulas suauga su implantu ir šis tampa tvirtu pagrindu fiksuojamiems dantų vainikėliams arba tiltiniams protezams.

Signatos šeimos klinikoje teikiama implantacijos paslauga Jums leis džiaugtis NAUJA ŠYPSENA greitai, kokybiškai ir už PROTINGĄ KAINĄ.

NAUJIENA

Įprasta implanto kaina 650 EUR

DABAR TIK

399 EUR/VNT**

Gydytojai naudojantys dantų implantus „Paltop“ jau pirmojo vizito metu gali atlikti iki 3 procedūrų: pašalinti nesveiką dantį, įsriegti implantą bei pritvirtinti laikiną vainikėlį, kuris gijimo laikotarpiu atrodys ir tarnaus lyg nuosavas dantis.

Signatos šeimos klinika

Šarkuvos g. 1a, Kaunas

8 6111 5153

www.signata.lt

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

FB signatakaunas

 

 

*Procedūros kaina ir trukmė priklauso nuo paciento dantų būklės, individualiai.

** Akcija galioja nuo 2018-06-12 iki 2018-10-01

Placebo

Apsilankę mūsų klinikoje, jus būsite apžiūrėtas ir ištirtas šeimos gydytojo, taip pat jums bus paskirti gydytojo nuomone būtini tyrimai, kurie patikslins bei pagreitins jūsų ligos diognizavimą. Jei jūsų bendra būklė neleis jums dirbti, tai jūsų šeimos gydytojas išrašys jums nedarbingumo lapelį, paskirs medikamentinį gydymą, patars kaip jums geriau elgtis ligos metu ir kaip maitintis.

Kontaktai

  Mums rašykit: info@signata.lt

8 618 23118

(37) 236990

  Šarkuvos g. 1a, LT-3040 Kaunas