Mūsų tikslas – išklausyti, kad Jūs jaustumėtės išklausyti.

Gyvenimas neretai tampa sudėtingu. Kartais ir patys nesuprantame ką jaučiame arba tuo pat metu jaučiame daug skirtingų jausmų ir emocijų. Čia, vieta, į kurią visada gali ateiti, pasikalbėti, pasitarti ir papasakoti kas slegia Tavo pečius. Psichologinė būsena ir sveikata yra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir fizinė, tad jei jauti, kad norisi paprašyti pagalbos arba tiesiog pasikalbėti – išsirink specialistą su kuriuo norėtum sukurti ryšį ir pasikonsultuoti. Jis tikrai padės suprasti esamą situaciją ar net patį save – juk tik tam čia ir esame.

Specialistų komanda

Teikiamos paslaugos

Visą paslaugų kainoraštį rasite čia.

kaip užsiregistruoti vizitui?

1

Išsirink specialistą, kuris galėtų geriausiai padėti išspręsti Tavo problemą (-as). Renkantis specialistą gali pasikonsultuoti su šeimos gydytoju arba skambinti mūsų telefono numeriu ir mes suteiksime visą reikiamą informaciją: +370 600 88996

2

Norint atvykti į vizitą nėra reikalingas šeimos gydytojo siuntimas – atvykti gali visi norintys. Signatos, Baltų, Kuršių šeimos klinikose prisiregistravę pacientai turi daugiau galimybių paslaugas gauti nemokamai.

3

Savo vizito laiku, atvyk į „Signata psichikos sveikatos centrą“ (Žemaičių pl. 37, Kaunas) arba registruokis konsultacijai nuotoliniu būdu.

Kontaktai

Registracija tel. +370 600 88996
Žemaičių pl. 37, Kaunas