Agnė Šitkauskienė

Kineziterapeutė

Išsilavinimas
  • 2015 metais įgijo serfitikatą suteikiantį teisę taikyti funkcinio pajėgumo vertinimo metodą. Skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje apie vizualinių judesių mokymą.
  • 2016 metais baigė fizinės medicinos ir reabilitacijos studijų programą LSMU ir jai buvo suteiktas reabilitacijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
  • LSMU Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencijoje skaitė pranešimą apie vizualinių judesių atkartojimo poveikį pacientų patyrusių išeminį galvos smegenų insultą eisenai, pusiausvyrai ir emocinei būklei.
  • 2019 metais baigė Mulligan mobilizacija su judesiu mokymus, kurie taikomi skausmo gydymui.
Kvalifikacijos tobulinimas
  • Agnė 2014 metai baigė LSU kineziterapijos studijas ir įgijo kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. Dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą apie kineziterapijos paslaugų kokybę. Taip pat dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą apie telereabilitaciją – šiuolaikinį gydymo metodą kineziterapijoje.
  • Taiko individualias ir grupines mankštas su Redcord Axis įranga, pacientams/klientams turintiems stuburo ir galūnių funkcijos sutrikimus. Atlieka sąnarių mobilizacijas. Domisi vizualinių judesių mokymu, kurie taikomi sergant neurologinėmis ligomis: insultas, galvos smegenų traumos, hipoksija, smegenų auglys, taip pat esant neurodegeneraciniams sutrikimams: Alzheimer‘io liga, Parkinsonas, išsėtinė sklerozė, esant neuroraumeniniams sutrikimams, tokiems kaip distrofijos, neuropatijos, ar tiesiog su amžiumi mažėjančiu mobilumu.