Daiva Buikienė

Šeimos gydytoja

Pacientų nuomonės

  • Gydytoja Daiva, gydo visą mūsų šeimą itin sėkmingai jau dešimtmetį. Nėra kito tokio bendrosios praktikos gydytojo, kuriam taip aklai patikime savo šeimos sveikatą. Ačiū Jai už meilę, gydymo paslaugas, šilumą ir dėmesį.

    Vida

  • Visuomet, kai tik dirba, mielai priima ir konsultuoja (netgi tuomet kai nesi užsiregistravęs ). Jokių problemų!

    Lina

  • Visada išklausys, patars. Jeigu reta liga, nepatingės ir atidžiau papildomai pasidomėti liga ne darbo metu, turi dar kitaip vadinamą „sportinį interesą” stengtis, domisi naujovėmis.

    Vitalija

Atostogauja:

07.10-07.24

IIIIIIIVV

08:30-14:00

14:00-19:00

8:30-14:00

12:00 – 15:00

08:30-12:00

Konkretumas, tiesumas, empatija – savybės, kurių nestokoja Daiva Buikienė, gydytojo darbe tapo privalumu. Šeimos gydytoja geba priimti tvirtus ir greitus sprendimus, diagnozuojant pacientų ligas ir skiriant atitinkamą gydymą, visgi ji niekada nepamiršta suprantamai ir nuosekliai paaiškinti pacientui ligos priežastis, rizikas bei gydymo eigą.

Protinga ir adekvati kiekvienai individualiai situacijai bei daugiau nei 20-ties metų patirtį sukaupusi gydytoja nuolat ugdo pacientų pasitikėjimą šeimos medicina ir tikisi, kad vos sutrikus sveikatai, žmonės pirmiausiai kreipsis pas savo šeimos gydytoją, kuris, esant poreikiui, nukreips pas reikiamus specialistus.

Gydytoja Daiva nuolat kelia kompetenciją, domisi naujovėmis, dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse medicinos konferencijose bei seminaruose.