Signata – tai profesionalių ir kvalifikuotų gydytojų ir specialistų komanda, visuomet palaikanti artimą ryšį su pacientu, atidžiai ir su gilia empatija sprendžianti visų – nuo mažiausių iki garbaus amžiaus pacientų sveikatos  problemas.
Signatos gydytojai nuolat kelia savo kvalifikaciją, domisi ligų prevencijos ir profilaktinėmis programomis, bei naujausiais moksliniais medicinos technologijų tyrimais, todėl didelį dėmesį sutelkia į prevencines diagnostines programas. Tikime, kad profilaktika padeda anksčiau pamatyti rizikas ir išvengti rimtų ligų ar susirgimų.

Signata yra viena iš penkių UAB „Signata“ įmonei priklausančių klinikų, kurios tarpusavyje bendradarbiauja, sprendžiant pacientų sveikatos problemas. Pirmasis įmonės padalinys įregistruotas 1996 metais – esame vieni pirmųjų, teikiančių privačias sveikatos priežiūros paslaugas Kaune, todėl šiandien galime didžiuotis Signatos gydytojų ir specialistų sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Mes pirmieji Lietuvoje įsteigėme specializuotą Sporto kliniką, teikiančią paslaugas ir besirūpinančią aktyvų gyvenimą gyvenančiais pacientais, sportininkais mėgėjais bei profesionalais. 

Signata yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl klinikoje registruotiems, apdraustiems pacientams visos paslaugos, kurios yra kompensuojamos VLK, yra teikiamos nemokamai.

Teikiamos paslaugos ir konsultacijos:

> Šeimos gydytojai – pasiruošę padėti kiekvienam pacientui su dideliu rūpesčiu bei empatija. Gydytojai nuolat kelia kompetenciją ir dalyvauja įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose bei seminaruose.

> Odontologija – patyrusi specialistų komanda atlieka ne tik dantų gydymo procedūras, bet ir teikia burnos  higienos, protezavimo, implantavimo paslaugas. Taip pat, siūlome vaikų ir suaugusiųjų dantų profilaktikos paslaugas (pvz. silantavimas).

> Kraujo tyrimai – atliekame plataus spektro profilaktinius ir diagnostinius kraujo tyrimus, galėsite rinktis pavienius tyrimus arba tyrimų paketus.

> Skiepai – mokamos ir nemokamos paslaugos – skiepai vaikams bei suaugusiems.

> Profilaktiniai patikrinimai – atliekame profilaktines programas (VLK finansuojama profilaktika).

> Pažymos – išduodame Jums reikalingas pažymas: darbuotojų, vairuotojų, įsigyjančių ginklą ir kt.

> Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose – vykstame į pacientų gyvenamąją vietą ir užtikriname visapusišką sveikatos priežiūrą.

> Kineziterapija – klinikoje dirba profesionalūs kineziterapeutai, kurie teikia reabilitacijos paslaugas, sprendžia problemas privačiuose vizituose, veda asmenines arba grupines mankštas.

> Ginekologija – specialistai suteiks savalaikį gydymą, priežiūrą ir konsultacijas visoms moterims, taip pat rūpinsis nėščiųjų ir vaisiaus sveikata.

> Psichikos sveikatos centras – psichiatrų, psichologų ir psichoterapeutų komanda rūpinasi Jūsų psichine ir emocine sveikata.

> Echoskopija – atliekame echoskopijos tyrimus, kurie yra itin efektyvus diagnozuojant daugelį plika akimi nematomų sveikatos sutrikimų.

> Neurologija – neurologai diagnozuoja ir gydo galvos bei nugaros smegenų bei periferinių nervų patologiją, konsultuoja įvairiais klausimais susijusiais su kasdiene Jūsų savijauta.

> Reabilitacija – teikiame reabilitacijos paslaugas po traumos, ligos, sužalojimo ar operacijos.

> Kardiologija – konsultuojame ir atliekame tyrimus susijusius su širdies veikla – profilaktiškai ir esant nusiskundimams, gydome širdies ir kraujagyslių ligas, esant poreikiui – bendradarbiaujame su trečio lygio ligoninėmis.

Signatos gydytojai ir slaugytojai pasirūpins Jūsų ir Jūsų šeimos sveikata, atsakys į turimus klausimus, suteiks būtinąją pagalbą ir konsultacijas bei, esant poreikiui, nukreips tolimesniam gydymui.

Teikiame prioritetą ne tik pažangiausiems tyrimams, bet ir klientų patogumui, todėl esame pirmoji Lietuvoje privati klinika turinti galimybę prisirašyti prie klinikos, užsiregistruoti vizitui pas gydytoją internetu.

Prisirašyti prie klinikos ar užsiregistruoti vizitui pas gydytoją galite telefonu +370 618 23 118 arba internetu spauskite čia.