UAB „Signata“ yra šeimos klinikų tinklas  – tai viena iš pirmųjų privati įstaiga Kaune ir viena pirmųjų Lietuvoje, kurioje kvalifikuoti šeimos gydytojai pradėjo savarankiškai dirbti. Yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl klinikoje registruotiems, apdraustiems pacientams paslaugos, kurios yra kompensuojamos VLK, teikiamos nemokamai. UAB „Signata“ vadovauja Direktorė Daiva Buikienė.

Įmonės pirmasis filialas įregistruotas 1996 metais, o šiandien klinikų tinklo šeimą sudaro 3 filialai („Baltų“, „Kuršių“ ir „Signata“) bei pirmoji įsteigė specializuotą SPORTO kliniką profesionalams ir mėgėjams.

UAB „Signata“ tinklo šeimos klinikose dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi specialistai. Šalia šeimos medicinos įmonė teikia plataus spektro paslaugas: 

Minėto klinikų tinklo filialuose „Baltų klinika“, „Kuršių klinika“, „Signata“ pacientus džiugina paslaugus personalas, maloni bei išskirtinio dizaino aplinka ir naujausia pažangiausia įranga. Klinikų tinklas nuolatos įsidiegia išmaniausias technologijas – eilių valdymo sistemą, gyvensenos ir svorio stebėsenos programą „DHealth“, automatinį „Facebook“ atsakiklį (chatbot), skambučių centrą ir pirmoji Lietuvoje privati klinika turinti galimybę prisirašyti prie klinikos, užsiregistruoti vizitui pas gydytoją INTERNETU ARBA PER MOBILIĄJĄ APLIKACIJĄ!

Prieš maždaug metus klinikų tinklas „Signata” vykdė socialinį projektą „Dhealth”, kurio metu dalyviai buvo skatinami visokeriopai sekti savo sveikatos duomenis stebėdami organizmo biosignalus. „Signata“, „Baltų“ ir „Kuršių“ šeimos klinikų medicininis personlas bendradarbiaudamas su intelektinės sveikatos stebėsenos sistema „Dhealth” kūrėjais analizavo duomenis, kuriuos susirinkdavo nemokamai klinikos pacientams išdalinti išmanieji įrenginiai. Projekto „Dhealth“ metu naudoti išmanieji įrenginiai analizavo duomenis: laikrodžiai – fizinio aktyvumo (judėjimas, jo dažnis, paros rėžimas, miego kokybė), svarstyklės  – organizamo sudėties (svoris, raumenų, riebalų ir skysčių masė bei santykis), kraujospūdžio matuoklis – bioritmo (kraujo spaudimas, pulsas). Tokia nuolatinė stebėsena ir gautų telemetrinių sveikatos duomenų analizė iš kurios jau matosi pirminės rekomendacinės išvados padeda gydytojui padėti tiksliau nustatyti diagnozę pacientui bei priimti aiškesnius toelesnius sprendimus kokius gydymo metodus taikyti. Be to, gydytojas kartu su pacientu aptardamas rezultatus, gautus iš išmaniųjų įrenginių, gali nuspėti paciento sveikatos rizikos veiksnius. Tai itin naudinga ligų prevencijai ar besiformuojančios lėtinės ligos atveju. Šiuo metu išmaniosios stebėsenos sistemos projektas vykdomas „Kuršių“ šeimos klinikos sesės specializuotos Sporto klinikos naujiems pacientams. “Signata”, “Baltų šeimos klinika” ir “Kuršių šeimos klinika” nuolat diegdami ir išbandydami naujausius išmaniuosius sveikatos stebėtinos metodus nori atkreipti pacientų dėmesį į sveikatos stebėsenos svarbą ir naudą gydant sveikatos problemas. Taigi, šiemet klinikos nusprendė, kad stebėsenos galimybė turi būti prieinama visiems pacientams, ypač širdies ir kraujagyslių ligomis sergantiems, todėl įdiegė pirminės stebėsenos funkciją „dienoraštį“ į mobiliąją programėlę.

Kiekvienam įmonės pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys bei pagarba, atidžiai išklausomi bei vertinami jo nusiskundimai, užtikrinamas konfidencialumas. UAB „Signata“ kasdieninėje veikloje puoselėja žmogiškumo ir empatijos vertybes!