Deimantė Rožėnaitė

Šeimos gydytoja

Atostogauja:
06.25-07.09
08.26- 08.30

IIIIIIIVV

08:00-13:00

08:00-17:00

08:00-13:00

08:00-14:00

12:00-17:00

Deimantė Rožėnaitė šeimos mediciną pasirinko iš didelio pašaukimo, todėl gydytoja ne tik su dideliu atsidavimu atlieka šeimos gydytojui priklausančias pareigas – diagnozuoja ir gydo lėtines ligas, ūminius susirgimus, traumas, sudaro tyrimų ir gydymo planus ar nukreipia specialisto konsultacijai, tačiau ir noriai skiria kiekvienam pacientui individualią priežiūrą bei rūpestį.

Ypatingą dėmesį gydytoja Deimantė skiria kūdikių ir vaikų raidos sričiai bei naujagimių psichomotoriniam raidos vertinimui. Visi tėveliai ir jų vaikučiai yra labai laukiami vizituose pas gydytoją Deimantę Rožėnaitę. 

Gydytoja Deimantė taip pat dėmesingai prižiūri pacientams priklausančias prevencines programas, nes tiki, kad laiku atlikti tyrimai stipriai pasitarnauja žmogaus sveikatos labui –  anksti aptiktą ir diagnozuotą ligą galima efektyviai gydyti, lengviau kontroliuoti ir išvengti komplikacijų. Gydytoja pažymi, kad kiekvieno sveikatos sutrikimo gydymui reikalingas betarpiškas bendradarbiavimas su pacientu – kai paskirto gydymo yra tikslingai laikomasi, rezultatai matomi greičiau, tuomet ir užsimezga stiprus ryšys tarp gydytojo ir paciento. 

Deimantė tikina, jog didžiausia motyvacija jai yra laimingas ir sveikstantis pacientas bei gautas grįžtamasis ryšys.