Dovilė Morkūnaitė-Čerekienė

Akušerė-ginekologė

Pacientų nuomonės

  • Man patiko, kad gydytoja konkreti, nesicackina kaip su mažu vaiku, viskas aišku ir paprasta. Turėjau ir nemalonią procedūrą, biopsijos tyrimus, tai tikrai žmogiškai nuramino, atgaivino, nes buvau bepradedanti alpti. Einu pas ją nuo pirmo apsilankymo pas ginekologę manau eisiu ir toliau.

    Vaida

  • Pirma karta lankiausi pas ginekologę, tai rinkausi pas ką eiti labai ilgai. Šią ginekologę man rekomendavo pažįstami, tai net nesudvejojau, užsiregistravau ir esu labai patenkinta savo apsilankymu. Daugiau jokios baimės nebeliko 🙂

    Vesta

  • Puiki gydytoja, savo srities specialistė. Konkreti ir maloniai bendraujanti. Prižiūrėjo mano pirmą nėštumą, kuris sklandžiai praėjo ir jos dėka puikiai pasibaigė, nes gydytoja sureagavo ir atkreipė dėmesį į pablogėjusią būklę, ir išsiuntė į stacionarą ruoštis gimdymui anksčiau laiko. Nežinau kaip būtų viskas pasibaigę, jei ne toks gydytojos sprendimas. Visada pakonsultuodavo ir nuramindavo net ir ne darbo metu! Esu labai dėkinga!

    Rasa

Atostogauja:
05.16-05.20

IIIIIIIVV

15:00-19:00

16:00-19:00

Neabejinga pacientėms, empatiška kiekvienai situacijai gydytoja akušerė-ginekologė Dovilė Morkūnaitė-Čerekienė Jus priims maloniai ir nuodugniai patikrins Jūsų sveikatą, atsižvelgusi į Jūsų nusiskundimus. 

Savo pacientėms gydytoja negaili rūpesčio, atsidavimo ir patarimų – ji visuomet konkrečiai ir tiksliai apibūdina situaciją bei pacientės būklę, nuramina, prireikus pranešti apie sudėtingesnius atvejus.

Nėštumo laikotarpiu savo ir savo vaisiaus priežiūrą patikėję Dovilei, liksite apgobtos švelnumo, nuoširdžios priežiūros, gausite visas reikiamas ir kokybiškai atlikiekamas paslaugas bei tyrimus.

Gydytoja nuolat dalyvauja tarptautiniuose, pasauliniuose Figo kongresuose ir konferencijose akušerijos – ginekologijos klausimais.