Giedrius Tytmonas

Šeimos gydytojas

Pacientų nuomonės

 • Pats pačiausias ir geriausias gydytojas!

  Laura

 • Mūsų šeima tik už Giedrių, tai šauniausias gydytojas. 🙂

  Lina

 • Tai gydytojas iš didžiosios raides. Nuoširdesnio ir paslaugesnio šeimos gydytojo nesu sutikusi. Jis taip išklauso, paguodžia ir nuramina, kad vos išėjus iš jo kabineto pasijauti sveikas. Gydytojas niekada nepasako, kad neturi laiko ar negalės priimti, net ir tada, kai kreipiesi po darbo valandų. Mes imame panikuoti, kai suserga vaikai, o jis sugeba išaiškinti, kad nežymiai pakilusi temperatūra tikrai nekelia mirtino pavojaus, nuramina ir įkvepia optimizmo. Juk tai padeda sveikti.

  Laurijana

 • Džiaugiuosi kad būtent mūsų gydytojas buvo išrinktas metų nuoširdžiausiu. Gera buvo pirmą karta pamatyt jo kabinete kabančią padėką. Jis tikrai to vertas. 🌹🌹🌹 sėkmės ir kantrybės nelengvame gydytojo kelyje. Ačiū už nuoširdumą, supratingumą, patarimus ir skiriamą laiką neskaičiuojant darbo valandų.

  Daiva

Atostogauja:
07.01-07.05
08.05-08.19

IIIIIIIVV

13:00-19:00

8:00-14:00

13:00-19:00

8:00-14:00

8:00-14:00

Giedrius Tytmonas jau nuo vaikystės svajojo tapti gydytoju – jam visuomet atrodė, kad mokėti gydyti žmones yra didelė vertybė. Šeimos gydytoju Giedrius dirba daugiau nei 20 metų, todėl supranta, kad kiekvienam pacientui reikia empatijos ir individualaus bei taktiško prisilietimo prie jo sveikatos istorijos. 

Pacientų pripažinimo sulaukęs Giedrius žino kaip pelnyti pacientų meilę ir remiasi nuomone, jog su žmonėmis reikia kalbėti jų kalba. Giedrius Tytmonas mano, jog humoro jausmas yra viena pagrindinių gyvenimo vertybių, todėl Giedriaus konsultacijos metu galite išgirsti ir taktišką juokelį.

Gydytojas vykdo mokslinę veiklą medicinos mokslų tiriamųjų ir taikomųjų darbų srityje su firma „Aconitum“. Kaip farmacinių studijų tyrėjas iki šiol dalyvauja 3 vaistų tyrimų programose (hipoglikemizuojančių vaistų su pacientais,sergančiais cukriniu diabetu, antibiotinių preparatų su pacientais sergančiais pneumonijomis ir nesteroidinių priešuždegiminių vaistų pacientams su osteoartritu). Su kitais autoriais yra paskelbęs 6 mokslinių darbų publikacijas. Gavęs daugybę apdovanojimų (2019 metais Delfi skaitytojų pripažintas tautos gydytoju; 2016 m. nuoširdžiausiu gydytoju „Kauno dienos“ rinkimuose ir kt.)

Gydytojas tiki prevencinių programų nauda žmogaus sveikatai, todėl viliasi, kad žmonių noras aktyviai dalyvauti prevencinėse programose padidės savanoriškai, kitaip pradings profilaktikos programų pagrindinė mintis.