Profesionali ir savalaikė ambulatorinė slauga Jūsų namuose.

Daugiau informacijos: ASPN padalinio koordinatorė Jolita Babeckienė tel. +370 637 64616
Ambulatorinės slaugos paslaugas namuose gali gauti pacientai, nepriklausomai nuo to ar turi nustatytus poreikius iš NDNT tarnybos:
> pacientai, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis;
> laikinai šias paslaugas gali gauti bet kurio amžiaus pacientai, kuriems po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, kuriam laikui sutriko gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose.
Kaip gauti ASPN paslaugas?
Bendrosios praktikos gydytojas sprendžia ar pacientui yra reikalingos slaugos paslaugos. Kreipkitės į savo šeimos gydytoją, jis (ar kartu dirbantis slaugytojas) įvertina klausimyną, nustato koks slaugos poreikis pacientui priskirtas, išrašo siuntimą ASPN komandai. Komanda per 1-5 d.d. aplanko pacientą, įvertina jo būklę bei suderina slaugos paslaugų ir periodiškumo planą.
Pagal slaugos klausimyną, kurį nustato šeimos gydytojo komanda (pats gydytojas, slaugytojas), įvertinamas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis ir kiek apsilankymų per metus skiriama pacientui.
Visos ambulatorinės slaugos namuose paslaugos yra finansuojamos iš VLK fondų.
Kas yra ASPN komanda?
ASPN komandą sudaro: slaugytoja, slaugytojo padėjėja, kineziterapeutė. Esant poreikiui, į komandą įtraukiami: psichologas ir psichiatras. Kiekvienas specialistas atlieka paslaugas pagal kompetencijas, kurios surašytos įsakymuose.
Slaugytojo paslaugos: infuzinės sistemos (lašelinės), kraujo ir šlapimo tyrimų paėmimas namuose, opų ir pragulų profilaktika ir priežiūra. Slaugytojo padėjėjo paslaugos: pagalba asmens higienoje, sauskelnių keitimas, paciento vartymas. Kinezitarapijos paslaugos: mankštos ir masažai.
Daugiau informacijos apie paslaugas galite rasti:

Kodėl verta rinktis mus?

Glaudus ryšys

Kiekvienas pacientas gauna nuoširdų rūpestį ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

Naujausios technologijos

Siūlome modernią tyrimų įrangą ir naujausias gydymo technologijas.

Profesionalų komanda

Signatos šeimos klinikoje dirba kvalifikuoti, nuolat savo kompetenciją keliantys specialistai.