Kineziterapeutė

PASITEIRAVIMUI IR REGISTRACIJAI- 8 62584409

DARBO LAIKAS, DARBO DIENOMIS KINTANTIS PAGAL INDIVIDUALIUS PACIENTŲ POREIKIUS

Kvalifikacijos tobulinimas:

Agnė 2014 metai baigė LSU kineziterapijos studijas ir įgijo kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. Dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą apie kineziterapijos paslaugų kokybę. Taip pat dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą apie telereabilitaciją – šiuolaikinį gydymo metodą kineziterapijoje.

Taiko individualias ir grupines mankštas su Redcord Axis įranga, pacientams/klientams turintiems stuburo ir galūnių funkcijos sutrikimus. Atlieka sąnarių mobilizacijas. Domisi vizualinių judesių mokymu, kurie taikomi sergant neurologinėmis ligomis: insultas, galvos smegenų traumos, hipoksija, smegenų auglys, taip pat esant neurodegeneraciniams sutrikimams: Alzheimer‘io liga, Parkinsonas, išsėtinė sklerozė, esant neuroraumeniniams sutrikimams, tokiems kaip distrofijos, neuropatijos, ar tiesiog su amžiumi mažėjančiu mobilumu.

  • 2015 metais įgijo serfitikatą suteikiantį teisę taikyti funkcinio pajėgumo vertinimo metodą. Skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje apie vizualinių judesių mokymą.
  • 2016 metais baigė fizinės medicinos ir reabilitacijos studijų programą LSMU ir jai buvo suteiktas reabilitacijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
  • LSMU Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencijoje skaitė pranešimą apie vizualinių judesių atkartojimo poveikį pacientų patyrusių išeminį galvos smegenų insultą eisenai, pusiausvyrai ir emocinei būklei.
  • 2019 metais baigė Mulligan mobilizacija su judesiu mokymus, kurie taikomi skausmo gydymui.
Kineziterapeutė

PASITEIRAVIMUI IR REGISTRACIJAI- 8 64193252

  • I ir III 15 val. taisyklingos laikysenos mankšta vaikams nuo 5 iki 10 metų;
  • II ir IV 15val. paaugliams.

Kvalifikacijos tobulinimas:

Baigė Lietuvos Sporto Univertiteto kineziterapijos bakalurą 2014m. Individualiai tobulinosi įvairiuose nuotoliniuose kursuose ir pirmiausia įgytas žinias pritaikydavo ant savo mažylio (3m. vaikelio). Todėl visos metodikos taikomos užsiėmimų metu mūsų klinikoje, parinktos itin atsakingai.

Taip pat, kineziterapeutė yra įgudusi į potrauminio organizmo atstatymo metodikas. Toks kineziterapinis gydymas reikalingas žmonėms patyrusiems insultą ir infarktą, bei kitas širdies ligas.

  • 2019m.„Ispado“ kūdikių ir vaikų iki septynių metų masažo technikos kursai.
  • „Shiatsu&ukemi“ seminare gilinosi į savireguliacijos metodų taikymą siekiant ramybės būsenos bei taškinio masažo pagrindus.

Kodėl verta rinktis mus?

Glaudus ryšys

Kiekvienas pacientas gauna nuoširdų rūpestį ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

Naujausios technologijos

Siūlome modernią tyrimų įrangą ir naujausias gydymo technologijas.

Profesionalų komanda

Signatos šeimos klinikoje dirba kvalifikuoti, nuolat savo kompetenciją keliantys specialistai.